Haber

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Almanya’daki konuşmasına ilişkin değerlendirmeye ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, “Sadece Gazze ve Filistin için değil, dünyanın her yerinde yaşanan baskı ve adaletsizliklere karşı da sesini yükselten, mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği ve öncülük ettiği yolda, dünya barışı için çalışmaya devam edeceğiz. hiçbir hesaplama yapmadan dünya.” ” kelimesini kullandı.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Almanya’da yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaman, mekân ve muhatap ne olursa olsun doğruyu söylemekten asla çekinmediğini, Almanya’da yaptığı konuşmayla dünyada barışın, adaletin ve hakikatin en değerli temsilcilerinden biri olduğunu bir kez daha ortaya koyduğunu belirten Altun, şunları kaydetti: :

“Sadece Gazze ve Filistin için değil, tüm dünyada yaşanan zulüm ve haksızlıklara karşı da hesapsızca sesini yükselten ve çabalayan Sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği ve öncülük ettiği yolda, dünya barışı için çalışmaya devam edeceğiz.”

habercigli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu